ACMC4532S-701-2P-T
ACMC4532S-701-2P-T
ПроизводительCENKER
Партномер производителяACMC4532S-701-2P-T
ОписаниеFilters CENKER ACMC4532S-701-2P-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры общего режима |
| Производитель | CENKER |
| Вес | 0.224 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating | 50VAC |
| Voltage Rating (AC) | 50V |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Impedance @ Frequency | 700Ω@100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 100mΩ |
| Voltage withstand | 125V |
| DC Resistance(DCR) | 100mΩ |
| Insulation Resistance(IR) | 10MΩ |
