CMC3225S-801-2P-T
CMC3225S-801-2P-T
ПроизводительCENKER
Партномер производителяCMC3225S-801-2P-T
ОписаниеFilters CENKER CMC3225S-801-2P-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры общего режима |
| Производитель | CENKER |
| Вес | 0.141 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating | 50VAC |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Impedance @ Frequency | 800Ω@100MHz |
| Withstanding Voltage | 125V |
| DC Resistance (DCR) | 200mΩ |
| Voltage withstand | - |
| DC Resistance(DCR) | 200mΩ |
