SUN-1275Y-0327-50P7.6
SUN-1275Y-0327-50P7.6
ПроизводительS&S
Партномер производителяSUN-1275Y-0327-50P7.6
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SUN-1275Y-0327-50P7.6
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 1.58 |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 3V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
