SEA-1275F-0527-42Ω-40P6.5
SEA-1275F-0527-42Ω-40P6.5
ПроизводительS&S
Партномер производителяSEA-1275F-0527-42Ω-40P6.5
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SEA-1275F-0527-42Ω-40P6.5
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 1.626 |
| Frequency | 2.731kHz |
| Operating Voltage | 5V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
