SFN-1325-0540-W12
SFN-1325-0540-W12
ПроизводительS&S
Партномер производителяSFN-1325-0540-W12
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SFN-1325-0540-W12
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 0.457 |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 30V |
| Diameter (φD) | 13.5mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 70dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
