SFN-1708-0520-35P10
SFN-1708-0520-35P10
ПроизводительS&S
Партномер производителяSFN-1708-0520-35P10
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SFN-1708-0520-35P10
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 1.336 |
| Frequency | 2kHz |
| Operating Voltage | 30V |
| Diameter (φD) | 17mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
