SFN-3010-1230-95P15
SFN-3010-1230-95P15
ПроизводительS&S
Партномер производителяSFN-3010-1230-95P15
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SFN-3010-1230-95P15
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 4.9 |
| Frequency | 3.5kHz |
| Operating Voltage | 30V |
| Diameter (φD) | 30mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
