SKY-2310-1232-60P15
SKY-2310-1232-60P15
ПроизводительS&S
Партномер производителяSKY-2310-1232-60P15
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SKY-2310-1232-60P15
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 2.9 |
| Frequency | 3.2kHz |
| Operating Voltage | 12V |
| Diameter (φD) | 23mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
