SMD-4002-0340-17Ω
SMD-4002-0340-17Ω
ПроизводительS&S
Партномер производителяSMD-4002-0340-17Ω
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors S&S SMD-4002-0340-17Ω
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | S&S |
| Вес | 0.136 |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 3V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 70dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
