CDM-02
CDM-02
ПроизводительCha
Партномер производителяCDM-02
ОписаниеSwitches Cha CDM-02
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | Cha |
| Вес | 0.4 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Type | Flat Toggle, Raised Style |
| Number of Positions | 2 positions |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 2,000 Times |
| Pin Style | Gullwing |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
