U21276
U21276
ПроизводительUNI-SEMIC
Партномер производителяU21276
ОписаниеMotor Driver ICs UNI-SEMIC U21276
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | UNI-SEMIC |
| Вес | 0.174 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 9V~20V |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection;Over Current Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 14ns |
| Fall Time | 12ns |
| Propagation Delay tpHL | 220ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Propagation Delay tpLH | 220ns |
| Peak Output Current(source) | 6A |
| Quiescent Current(Iq) | 20uA |
| Input Voltage (Vin) | 9V~20V |
