U3115S
U3115S
ПроизводительUNI-SEMIC
Партномер производителяU3115S
ОписаниеMotor Driver ICs UNI-SEMIC U3115S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | UNI-SEMIC |
| Вес | 0.184 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 9V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 600ns |
| Fall Time | 190ns |
| Propagation Delay tpHL | 190ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 1.2A |
| Propagation Delay tpLH | 450ns |
| Peak Output Current(source) | 1.5A |
| Quiescent Current(Iq) | 300uA |
| Input Voltage (Vin) | 9V~20V |
