U5115S
U5115S
ПроизводительUNI-SEMIC
Партномер производителяU5115S
ОписаниеMotor Driver ICs UNI-SEMIC U5115S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | UNI-SEMIC |
| Вес | 0.18 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Ta) |
| Supply Voltage | 7V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 600ns |
| Fall Time | 190ns |
| Propagation Delay tpHL | 280ns |
| Driven Configuration | Half Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 1A |
| Propagation Delay tpLH | 600ns |
| Peak Output Current(source) | 1.2A |
