U5315
U5315
ПроизводительUNI-SEMIC
Партномер производителяU5315
ОписаниеMotor Driver ICs UNI-SEMIC U5315
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | UNI-SEMIC |
| Вес | 0.162 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Ta) |
| Supply Voltage | 4.5V~20V |
| Number of Drivers | 6 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 37ns |
| Fall Time | 30ns |
| Driven Configuration | Three Phase |
| Peak Output Current(sink) | 1A |
| Peak Output Current(source) | 1.2A |
