U6310
U6310
ПроизводительUNI-SEMIC
Партномер производителяU6310
ОписаниеMotor Driver ICs UNI-SEMIC U6310
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | UNI-SEMIC |
| Вес | 0.386 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~70V |
| Number of Drivers | 6 |
| Features | Under Voltage Protection;Short Circuit Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 25ns |
| Fall Time | 20ns |
| Propagation Delay tpHL | 280ns |
| Driven Configuration | Full-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 1.5A |
| Propagation Delay tpLH | 280ns |
| Peak Output Current(source) | 1.8A |
| Input Voltage (Vin) | 10V~70V |
