YS-SBZ9032C03R16
YS-SBZ9032C03R16
ПроизводительFengming
Партномер производителяYS-SBZ9032C03R16
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Fengming YS-SBZ9032C03R16
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Fengming |
| Вес | 0.785 |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 2V~4V |
| Diameter (φD) | 9mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
