YS-SBZ9650DYB05
YS-SBZ9650DYB05
ПроизводительFengming
Партномер производителяYS-SBZ9650DYB05
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Fengming YS-SBZ9650DYB05
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Fengming |
| Вес | 1.543 |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 3V~7V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
