YS-MBZ12085C03R16
YS-MBZ12085C03R16
ПроизводительFengming
Партномер производителяYS-MBZ12085C03R16
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Fengming YS-MBZ12085C03R16
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Fengming |
| Вес | 1.22 |
| Frequency | 2.048kHz |
| Operating Voltage | 2V~5V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
