YS-SBZ5025C03R12
YS-SBZ5025C03R12
ПроизводительFengming
Партномер производителяYS-SBZ5025C03R12
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Fengming YS-SBZ5025C03R12
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Fengming |
| Вес | 0.407 |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 2V~5V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 75dB |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
