NA05-T2S24-V
NA05-T2S24-V
Производительrlt
Партномер производителяNA05-T2S24-V
ОписаниеPower Modules RLT NA05-T2S24-V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | rlt |
| Вес | 24 |
| Output Power | 5W |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Conversion Efficiency | 84% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 210mA |
| Output Voltage Accuracy | ±3% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~308VAC;100V~410V |
| Ripple Noise | 100mVp-p |
