R02-T2S24-H
R02-T2S24-H
Производительrlt
Партномер производителяR02-T2S24-H
ОписаниеPower Modules RLT R02-T2S24-H
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | rlt |
| Вес | 7.3 |
| Output Power | 2W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection |
| Feature | Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection |
| Output Voltage | 24V |
| Switching Frequency | 65kHz |
| Function | Step-down type |
| Conversion Efficiency | 72% |
| Insulated Voltage | 1.5kV |
| Input Voltage(AC) | 85VAC~264VAC |
| Maximum Capacitive Load | 220uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 1 |
| Output Current (Max) | 125mA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Output current (maximum value) | 83mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~264VAC;100V~370V |
| Ripple Noise | 250mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | - |
