YX-YD4216I
YX-YD4216I
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяYX-YD4216I
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN YX-YD4216I
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 14 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 3kHz |
| Operating Voltage | 3V~24V |
| Diameter (φD) | 60mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Current Consumption | 25mA |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
