YX-YT9055 12V
YX-YT9055 12V
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяYX-YT9055 12V
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN YX-YT9055 12V
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 0.9 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 8V~14V |
| Diameter (φD) | 9mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 30mA |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
