KC1206 16Ω
KC1206 16Ω
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяKC1206 16Ω
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN KC1206 16Ω
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 1.75 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Frequency | 2.048kHz |
| Operating Voltage | 1V~4V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 30mA |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
