TMB12A05
TMB12A05
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяTMB12A05
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN TMB12A05
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 2.03 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Frequency | 2.4kHz |
| Operating Voltage | 4V~8V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 88dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 30mA |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
