TMB12D12 12v
TMB12D12 12v
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяTMB12D12 12v
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN TMB12D12 12v
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 1.69 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 5V~15V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 30mA |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
