YX-KC9055 5.5Ω
YX-KC9055 5.5Ω
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяYX-KC9055 5.5Ω
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN YX-KC9055 5.5Ω
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 1.18 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 2.731kHz |
| Operating Voltage | 1V~3V |
| Diameter (φD) | 9mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | - |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
