YX-WY1470B
YX-WY1470B
ПроизводительYUEXIN
Партномер производителяYX-WY1470B
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors YUEXIN YX-WY1470B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | YUEXIN |
| Вес | 1.67 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 1V~25V |
| Diameter (φD) | 14mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 88dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Current Consumption | 5mA |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
