SB60-200
SB60-200
ПроизводительSEMBO
Партномер производителяSB60-200
ОписаниеCircuit Protection SEMBO SB60-200
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | SEMBO |
| Вес | 0.719 |
| Operating Temperature | - |
| Power Dissipation | 2.3W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | - |
| Trip Current | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 70mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 72V |
| Hold Current | 2A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 140mΩ |
