YS-U5S12W 190153
YS-U5S12W 190153
ПроизводительESHION
Партномер производителяYS-U5S12W 190153
ОписаниеIndustrial control electrical ESHION YS-U5S12W 190153
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | ESHION |
| Вес | |
| Output Power | 4.8W;- |
| Operating Temperature Range | -;-15℃+45℃,20%-90% |
| Power | - |
| Output Voltage | 12V |
| Accuracy | - |
| Rated Current | 400mA |
| Colour | - |
| Current Range | - |
| working temperature | - |
| current | - |
| voltage | - |
| Rated power | 4.8W |
| material quality | - |
| Storage temperature | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Output current (maximum value) | -;<0.2A;400mA;- |
| Input voltage range | 100-264V AC |
| Input current | <0.2A |
| Storage temperature and humidity | -20℃-+85℃,10%-95%;- |
| Working temperature and humidity | -15℃+45℃,20%-90% |
| DC voltage | - |
| Output Voltage Accuracy | - |
| Voltage - Input(DC) | 100-264V AC;- |
