YS-U5S5 190014
YS-U5S5 190014
ПроизводительESHION
Партномер производителяYS-U5S5 190014
ОписаниеIndustrial control electrical ESHION YS-U5S5 190014
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | ESHION |
| Вес | 18.8 |
| Output Power | - |
| Power | - |
| Output Voltage | 5V |
| Input Voltage | - |
| Accuracy | - |
| Rated Current | 800mA |
| Colour | - |
| Current Range | 0-1000mA |
| working temperature | - |
| current | - |
| voltage | - |
| Rated power | 4W |
| material quality | - |
| Storage temperature | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Appearance dimensions | - |
| Maximum voltage | - |
| Maximum current | - |
| Power supply voltage | - |
| Input voltage range | 100~264VAC |
| Input current | - |
| Storage temperature and humidity | -20℃-+85℃ |
| Working temperature and humidity | -15℃-+50℃ |
| DC voltage | - |
