MD-3S12 190669
MD-3S12 190669
ПроизводительESHION
Партномер производителяMD-3S12 190669
ОписаниеIndustrial control electrical ESHION MD-3S12 190669
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | ESHION |
| Вес | |
| Output Power | -;3W |
| Operating Temperature Range | -;-15℃~+50℃,20%-90%RH |
| Power | - |
| Output Voltage | 12V |
| Accuracy | - |
| Rated Current | 250mA |
| Colour | - |
| Current Range | - |
| working temperature | - |
| current | - |
| voltage | - |
| Rated power | 3W |
| material quality | - |
| Storage temperature | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Appearance dimensions | 35×16×13mm |
| Maximum voltage | - |
| Maximum current | - |
| Power supply voltage | - |
| Output current (maximum value) | -;<0.2A;250mA;- |
| Input voltage range | 100~264VAC |
| Input current | <0.2A |
| Storage temperature and humidity | -20℃-+85℃,10%-95%RH;- |
| Working temperature and humidity | -15℃~+50℃,20%-90%RH |
| DC voltage | - |
| Output Voltage Accuracy | - |
| Voltage - Input(DC) | 100~264VAC;- |
