MD-5S12 190823
MD-5S12 190823
ПроизводительESHION
Партномер производителяMD-5S12 190823
ОписаниеIndustrial control electrical ESHION MD-5S12 190823
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | ESHION |
| Вес | 13.15 |
| Output Power | -;6W |
| Operating Temperature Range | ~15℃-+50℃@100%L0AD,+60℃@60%L0AD:20%-90%RH |
| Power | 6W |
| Output Voltage | - |
| Accuracy | ±1% |
| Rated Current | - |
| Colour | - |
| current | 500mA |
| voltage | 12V |
| Rated power | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Output current (maximum value) | -;500mA |
| Storage temperature and humidity | ~20℃-+85 10%-95%RH |
| Working temperature and humidity | ~15℃-+50℃@100%L0AD,+60℃@60%L0AD:20%-90%RH |
| DC voltage | - |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 12V |
