YS-U5S5W 190151
YS-U5S5W 190151
ПроизводительESHION
Партномер производителяYS-U5S5W 190151
ОписаниеIndustrial control electrical ESHION YS-U5S5W 190151
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутируемый источник питания |
| Производитель | ESHION |
| Вес | 9.38 |
| Output Power | -;4W |
| Operating Temperature Range | ~15℃-+45℃@100%L0AD,+60℃@60%L0AD:20%-90%RH |
| Power | 4W |
| Output Voltage | - |
| Accuracy | ±1% |
| Rated Current | - |
| Colour | - |
| current | 800mA |
| voltage | 5V |
| Rated power | - |
| source | - |
| Remarks | - |
| Output current (maximum value) | -;800mA |
| Storage temperature and humidity | ~20℃-+85 10%-95%RH |
| Working temperature and humidity | ~15℃-+45℃@100%L0AD,+60℃@60%L0AD:20%-90%RH |
| DC voltage | - |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 5V |
