CMF7060F-302-2P-T
CMF7060F-302-2P-T
ПроизводительHYHONGYEX
Партномер производителяCMF7060F-302-2P-T
ОписаниеFilters HYHONGYEX CMF7060F-302-2P-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры общего режима |
| Производитель | HYHONGYEX |
| Вес | 0.712 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Current Rating | 900mA |
| Voltage Rating (DC) | 125V |
| Impedance @ Frequency | 3kΩ@100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 10mΩ |
| Inductance @ Frequency | - |
| Voltage withstand | - |
| DC Resistance(DCR) | 10mΩ |
| Insulation Resistance(IR) | 10MΩ |
