DCM321620F-600-2P-T
DCM321620F-600-2P-T
ПроизводительHYHONGYEX
Партномер производителяDCM321620F-600-2P-T
ОписаниеFilters HYHONGYEX DCM321620F-600-2P-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры общего режима |
| Производитель | HYHONGYEX |
| Вес | 0.08 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating | 200mA |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Withstanding Voltage | 125V |
| DC Resistance (DCR) | 1.7Ω |
| Inductance @ Frequency | 60uH@100kHz |
| Voltage withstand | 125V |
| DC Resistance(DCR) | 1.7Ω |
| Insulation Resistance(IR) | 10MΩ |
