KXG1203C
KXG1203C
ПроизводительKINGSTATE
Партномер производителяKXG1203C
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors KINGSTATE KXG1203C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | KINGSTATE |
| Вес | 1.92 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Frequency | 2.3kHz |
| Operating Voltage | 2V~5V |
| Rated Voltage | 3V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 30mA |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
