KXG1205C
KXG1205C
ПроизводительKINGSTATE
Партномер производителяKXG1205C
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors KINGSTATE KXG1205C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | KINGSTATE |
| Вес | 2.366 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | 2.3kHz |
| Operating Voltage | 3V~7V |
| Rated Voltage | 5V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 30mA |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
