KXG1212C
KXG1212C
ПроизводительKINGSTATE
Партномер производителяKXG1212C
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors KINGSTATE KXG1212C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | KINGSTATE |
| Вес | 1.169 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Frequency | 2.4kHz |
| Operating Voltage | 6V~16V |
| Rated Voltage | 12V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 40mA |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
