KXG1606
KXG1606
ПроизводительKINGSTATE
Партномер производителяKXG1606
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors KINGSTATE KXG1606
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | KINGSTATE |
| Вес | 4.6 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 2.048kHz |
| Operating Voltage | 3V~12V |
| Rated Voltage | 6V |
| Diameter (φD) | 16mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 50mA |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
