KXG1612
KXG1612
ПроизводительKINGSTATE
Партномер производителяKXG1612
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors KINGSTATE KXG1612
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | KINGSTATE |
| Вес | 5.87 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 2.05kHz |
| Operating Voltage | 6V~18V |
| Rated Voltage | 12V |
| Diameter (φD) | 16mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Current Consumption | 40mA |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
