TF2136M-TLH
TF2136M-TLH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF2136M-TLH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF2136M-TLH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 6 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 90ns |
| Fall Time | 35ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 350mA |
| Peak Output Current(source) | 200mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
