TF21814-TUH
TF21814-TUH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF21814-TUH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF21814-TUH
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.532 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 20ns |
| Driven Configuration | High and low sides |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 2.3A |
| Peak Output Current(source) | 1.9A |
