TF2184-TAH
TF2184-TAH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF2184-TAH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF2184-TAH
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.06 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 20ns |
| Driven Configuration | Half Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 1.8A |
| Peak Output Current(source) | 1.4A |
