TF21844-3BS
TF21844-3BS
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF21844-3BS
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF21844-3BS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 1.72 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 20ns |
| Propagation Delay tpHL | 270ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 1.8A |
| Propagation Delay tpLH | 680ns |
| Peak Output Current(source) | 1.4A |
| Quiescent Current(Iq) | 1mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
