TF2184M-TAH
TF2184M-TAH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF2184M-TAH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF2184M-TAH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.268 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 20ns |
| Propagation Delay tpHL | 140ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 4.5A |
| Propagation Delay tpLH | 140ns |
| Peak Output Current(source) | 4.5A |
| Input Logic Level - Low | 800mV |
| Input Logic Level - High | 2.5V |
| Quiescent Current(Iq) | 75uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
