TF2190M-TAH
TF2190M-TAH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF2190M-TAH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF2190M-TAH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.264 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 25ns |
| Fall Time | 20ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 4.5A |
| Peak Output Current(source) | 4.5A |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
