TF2304M-TAH
TF2304M-TAH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF2304M-TAH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF2304M-TAH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.456 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 70ns |
| Fall Time | 35ns |
| Propagation Delay tpHL | 100ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 600mA |
| Propagation Delay tpLH | 95ns |
| Peak Output Current(source) | 290mA |
| Quiescent Current(Iq) | 260uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
