TF2366M-TGH
TF2366M-TGH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF2366M-TGH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF2366M-TGH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 0.93 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 6 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 45ns |
| Fall Time | 25ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 750mA |
| Peak Output Current(source) | 420mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
