TF23892M-TLH
TF23892M-TLH
ПроизводительTFSS
Партномер производителяTF23892M-TLH
ОписаниеMotor Driver ICs TFSS TF23892M-TLH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | TFSS |
| Вес | 1.18 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 10V~20V |
| Number of Drivers | 6 |
| Features | Under Voltage Protection;Over Current Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 25ns |
| Propagation Delay tpHL | 270ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 650mA |
| Propagation Delay tpLH | 270ns |
| Peak Output Current(source) | 350mA |
| Quiescent Current(Iq) | 1.1mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
